Dnes jsem last minute nabídka v pražské Fantazii

Milí čtenáři a návštěvníci stránek,

vypadá to, že jsem se asi někam vytratila. Mé mlčení způsobila skutečnost, že jsem se stěhovala, tudíž jsem nějakou dobu žila více méně na krabicích. Teď je to už mnohem lepší. Stala jsem se obyvatelkou města Velvary, tudíž tím se mi otevírá více možností, jak trochu vyrážet do světa, přeci jen tu je mnohem lepší spojení. Dnes shodou okolností jsem pozvána na poslední chvíli od 18 hodin jako host do knihkupectví Fantazie (Tylovo náměstí 1, Praha) na večer s názvem Ivona uvádí. Jde o pravidelný pořad spisovatelky Ivony Březinové. Všechny srdečně zvu na předprázdninové setkání.

Z dalších novinek bych měla prozradit, že v září mi vyjde druhá knížka. Ostatní události  už jsou z mého pohledu méně zábavné. Králičice má problémy s močovým měchýřem, tudíž do ní musím pravidelně vpašovávat antibiotika zabalená v pampeliškových listech. Zatím to bohužel nepřináší ani kýžený výsledek. Vneposlední řadě mě samotnou opustí žlučník, pochopitelně operativním způsobem. Pan doktor mě utěšoval, že je to banalita a v mém případě prevence před něčím horším. Tak mu budu věřit. Ostatně nic jiného mi nezbývá.

Jinak pokud nevíte, kam upíchnout své dítko o prázdninách, tak mohu nabídnout dva příměstské tábory, které vedu:

Novinářský tábor v Kralupech nad Vltavou

Novinářský tábor v Roztokách u Prahy.

Všem přeji hezké léto a dovolenou a pokud byste mě chtěli pozvat na nějaký literárně-umělecký dýchánek, přednášku, či besedu, tak i v létě ráda přijedu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail