Martina Bittnerová

spisovatelka

Tag: Kosmas (page 1 of 2)

Všechny knihy na jednom místě

V této chvíli jsou opět asi na 14 dnů všechny 4 mé knihy k dispozici v jednom e-shopu:http://www.kosmas.cz/hledani/?query=bittnerová+martina. V Mělnickém deníku vyšel v tomto týdnu další rozhovor, který se týká především mé knihy V průšvihu. O tuto knihu si můžete nyní zasoutěžit na kulturne.com.

Nevěry mizí z pultů

Prognóza se naplnila a Kosmas už nemá Nevěry skladem a dívala jsem se, že v některých e-shopech už zřejmě také nejsou. Určitě je ale ještě prodává e-shop:http://www.knihajilemnice.cz/na-neveru-se-neumira-martina-bittnerova/d-138151/ . Jinak budu mít pár kousků na besedy a pak už jedině bude kniha dostupná jako ebook. Dotisk, nebo další vydání je otázkou možná příštího, nebo přespříštího roku. Je mi z této situace smutno, ale komunikace a přístup některých nakladatelů je zvláštní. Abych dnešní příspěvek nekončila úplně  smutně, tak jsem sestavila seznam listopadových akcí:

8. 11. ZŠ Praha 4 – 2 pořady Národní obrození
11.11. MK Prostějov – Partnerské vztahy v 19. století
12. 11. MK Kojetín – besedy pro školy
12. 11. Mahenova knihovna Brno – beseda ke knize Utajené životy slav. Čechů
13. 11. MK Chotěboř – Partnerské vztahy v 19. století
14. 11. ZŠ Staňkov – vystoupení s písničkářkou Simonou Klímovou
15. 11. MK Radnice – Mácha + Němcová
19. 11. Knihkupectví B. Blanka Svobodová Kladno Švermov – Partnerské vztahy v 19. stol.
20. 11. Večer Pana Pan Nakladatel Knihkupectví Letná, Praha
22. 11. ZŠ Praha 4 – program Národní obrození
23. 11. Městské muzeum Velvary – Program k festivalu Den poezie.

Změna v distribuci “Nevěr”

Od pondělí 21. 10. je kniha Na nevěru se neumírá klasicky distribuovaná, což znamená, že ji najdete na Kosmas.cz a na dalších místech, viz Heureka. Bohužel v oběhu je velmi malé množství knih a zřejmě bude brzy vyprodáno, alespoň to distributor tvrdil. V této chvíli není aktuální ani téma dotisku, ani druhého vydání. To by se musel najít nakladatel, který by do toho šel. Licenci Tribunu mohu kdykoliv ukončit, ale to další záleží na penězích, protože já nekradu. Continue reading

Older posts

© 2017 Martina Bittnerová

Správa a tvorba webů Martin Bugnernahoru ↑