Ve čtvrtek se křtilo mečem

11. října se v pražském knihkupectví a vinotéce Fantazie konal křest mé knížky Utajené životy slavných Čechů laskavé asistence kmotry Ivony Březinové. Je obtížné o tom psát, když jsem byla jeho hlavní aktérkou, resp. má knížka. Každopádně diváci se dozvěděli, jak se mi publikace tvořila. Nechybělo totiž málo a zasekla jsem se na Náprstkovi tak, že jsem dílko nedokončila. Pochopitelně pocit závazku a vztek na sebe samotnou mě donutil pokračovat.

» číst více

Akce, akce a zase jenom akce

V souvislosti s knížkou připravuji řadu setkání. Nejdůležitější je samozřejmě křest, který proběhne 11. října od 18 hodin v knihkupectví a vinotéce Fantazie, Tylovo nám. 1, Praha 2.Role kmotry se ujme spisovatelka Ivona … » číst více

Tisková zpráva stokrát jinak

V této době jsem měla být v nemocnici, bohužel mě poslali ze zdravotních důvodů domů. Zákrok se odsouvá. Utajené životy slavných Čechů se postupně objevují na různých internetových stránkách. Stvořila jsem ke knížce tiskovou zprávu, kterou v různých obměnách publikují na všemožných webech (a jsem tomu ráda). Za knížkou si stojím, ale pochopitelně žijeme v době, která se bez reklamy neobejde, tudíž jsem ráda za každou, byť i drobnou, zmínku. V této chvíli také jednám o termínu křtu, který bude v říjnu a s největší pravděpodobností ve Fantazii na Tylově náměstí.  Odkazy na zprávy naleznete níže.

» číst více