Martina Bittnerová

spisovatelka

Tag: ebook (page 1 of 2)

Večírek s Tisákem a jiné povídky

OBALKA2Na léto jsem připravila cyklus povídek pod názvem Večírek s Tisákem a jiné povídky, který vychází jako e-book. Jde o zredukovaný výběr z mé první povídkové a vyprodané knihy. Příběhy vycházejí pod původními názvy a celou publikaci  jsem si uspořádala podle svého gusta. Proč jsem tak učinila, na to odpovídám v tomto článku:
http://bittnerova.blog.respekt.cz/vecirek-s-tisakem/.

Připravuji také knihu Utajené životy slavných Čechů jako e-book, ta vyjde jinde a bude k dispozici v klasické distribuci.

 

Kniha je už na webu Tribunu a připravované akce

Včera se kniha Na nevěru se neumírá objevila na webu Tribunu, kde si ji zájemci mohou také koupit. Rovněž je tam zveřejněná nová ukázka z kapitoly s názvem Večírek s Tisákem. Tisák je skutečná postava i skutečná přezdívka, když jsem to psala, nedokázala jsem mu vymyslet nějakou jinou, která by k němu tak seděla. Další knihovna, která si knihu objednala do svého fondu, je ta v Boskovicích. Dnes ji také obdrží knihovna ve Veltrusích. Příští týden se kniha objeví také na Palmknihách jako ebook.  Ráda bych také připomněla dvě akce v příštím týdnu. V úterý je to přednáška s besedou na téma Božena Němcová a Vilém Dušan Lambl – 9. 4. od 17 hodin v knihovně v Mladé Boleslavi. 11. 4. od 18 hodin je to přednáška o Vilému Dušanu Lamblovi v Městském muzeu ve Velvarech. Na obou akcích budou k dispozici (tj. ke koupi) všechny tři mé knihy.

První reakce na novou knihu

Tak mi dnes odpoledne přišla už první reakce na knihu Na nevěru se neumírá: “Díky, Martino, knížka došla! Už jsem se i do toho trochu začetl, takže mohu říct, že se to hltá dobře. Ty holt dovedeš udržet čtenáře u knihy a tím je už prvoplánově úspěch zaručen. Mirek.” Je to skutečně blesková reakce, protože první várku knih jsem rozesílala včera dopoledne. Kniha bude k dostání během krátké doby i jako ebook na serveru Palmknihy. Jinak už knížku posílám i do knihoven – MK Velvary, Lidová knihovna Štítná a MK Libáň. Předpokládám, že další knihovny budou následovat.

Older posts

© 2017 Martina Bittnerová

Správa a tvorba webů Martin Bugnernahoru ↑