Rozcestník k tématu Božena Němcová

Pár příspěvků  k Boženě  z mého blogu Kdo vychovával nemanželského vnuka Boženy Němcové: první část druhá část Bláznivá Viktorka nebo emancipovaná dívka: první část druhá část Koho opravdu milovala Božena Němcová: první … » číst více

T. Němcová v rozhlase a anketa

vizV Českém rozhlase už je zveřejněn další díl cyklu Osudové ženy, na němž jsem se podílela. Tentokrát je věnovaný Theodoře Němcové (odkaz). Stihli jsme to natočit ještě před nouzovým stavem. Jinak o tom, jak se mi teď „daří“, vypovídá celkem příznačně odpověď na anketu, která vyšla v novinách (obrázek vlevo) .

Chtěla jsem se zapojit alespoň jako dobrovolník do místní nemocnice a jak to dopadlo, to jsem popsala na blogu zde. Přiznám se, že se v té současné situaci přestávám orientovat, nebo spíše mnoha věcem nerozumím.

» číst více

Podzimní besedy, odchod ze sociálních sítí a blog na Respektu

Mám dobrou zprávu pro všechny, kteří mě rádi na besedách poslouchají, na podzim by měla proběhnout většina zrušených  besed kvůli koronaviru. Navíc přibydou i  nové akce. Postupně je začnu doplňovat do kalendáře. Na léto mám naplánovány příměstské tábory, které snad nakonec proběhnou bez větších změň v programu, bohužel i na nich se projevila opatření kvůli covidu.

» číst více