Pro pána, který si říká Xaver Mrňatka

Dnes mi dorazil na web komentář, který jsem původně nechtěla zveřejnit. Nehodlám si na webu závadět diskuse, které najdeme na fórech bulvárních médií. Pánovi, který uváděl i svůj e-mail, jsem odepsala soukromě. Mail se mi vrátil samozřejmě z důvodu, že uvedená adresa neexistuje. Tudíž se zjevně jedná o dalšího internetového anonyma, jenž se nedokáže ke svému názoru ani osobně (adresně) přihlásit.Pán, který si říká Xaver Mrňatka, a diskutoval i na neratky.cz (takže možná z Neratovic?), mi vložil do systému následující – Už se konečně vraťte do školy a naučte se českému pravopisu, probůh!!!

Pánovi jsem odeslala v e-mailu následující – Pane Mrňatko, pokud máte nějakou připomínku, tak ji sdělte takovým způsobem, aby to bylo vhodné ke zveřejnění. Omlouvám se, ale podobné výkřiky s vykřičníky patří někam na diskusní fóra bulvárního média. Podobné pořádky si zavádět na svém webu nebudu. Přeji Vám hezké zimní dny.

A jelikož to k adresátovi nedorazilo, zveřejňuji to zde.  Jsem totiž zvyklá druhým odpovídat. Obrázek, ať si o tom každý učiní sám.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail