Nová kniha vyjde v květnu a další program pro 1. stupeň

20140722_115850Podle zpráv nakladatelství Pan Nakladatel mi nová kniha vyjde v květnu, což je za chvíli. Musím ještě dopracovat rejstřík osob a pak už přijdou korektury a všechny další práce. A já se budu těšit na výsledek, tedy na další literární miminko.
Přidala jsem také do stálé nabídky program pro 1. stupeň – Boženu Němcovou, který mám už x krát vyzkoušený v praxi, ale dosud jsem ho realizovala vždy jen na zvláštní žádost.
Obecně lze říci, že každé věkové kategorii vyprávím o Boženě něco trochu jiného (adekvátně věku), čili kdyby každý školák prošel mými programy od 1. stupně, tak před maturitou bude mít hodně komplexní obrázek o naší spisovatelce.
Aktuálně prožívám poměrně hektický čas, ale musím říct, že velice příjemný. Mám za sebou besedy na jihu (Moravy) a v příštím týdnu jedu zase.  Velkou část března pak strávím skutečně s neustále zabaleným kufrem na cestách. Na všechna setkání se ale moc těším. Dává to mému osamělému psacímu životu u počítače šťávu, nevšední dojmy a zážitky.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail