Můj pestrý podzim

Pomalu se mi plní kalendář. Sestavila jsem přehled akcí, na nichž budu účinkovat v „hlavní roli“ a ve dvou případech spoluúčinkovat.  Najdete ho úplně dole pod textem. Určitě ještě nějaké akce přibydou, např. tři programy s názvem „Národní obrození“, které budeme realizovat na dvou základních školách na Praze 4. Rovněž se rýsuje společný pořad s písničkářkou Simonou Klímovou.

Musím také zmínit, že na říjen jsem připravila i podzimní dvoudenní příměstský tábor pro děti ve spolupráci s kralupským AZ centrem.

Rýsuje se také vydání mé knížky pro mládež. Naštěstí to, že mě „vypekl“ nakladatel se vykompenzuje nakladatelem jiným. Ale není  úplně jisté, že to vyjde. Hlavně to budu muset právně dořešit s původním nakladatelem, protože máme platnou smlouvu, která pro něj  bohužel nic neznamená a navíc se mnou samozřejmě přestal komunikovat. Je pro mě ale důležité, aby se to negativní, co mi způsobil, nakonec přetavilo do pozitivního výsledku. Budu doufat, že to vyjde.

Mám také hodně zvláštní zážitek z OPEN MICU, který se konal minulou středu v dejvické kavárně Potrvá. Na konci mi totiž jeden člověk řekl, abych přišla příště znovu, protože si nestačil mobilem ofotit celou knížku (Na nevěru se neumírá). Pochopím, že si ji nechce koupit, nebo mu to jeho finanční situace nedovoluje, ale nechápu tu lenost, nebo jak to nazvat, zvednout se a jít si ji vypůjčit do knihovny…A ještě se de facto k té krádeži  otevřeně přiznat. Z podobných věcí se mi skutečně dělává špatně. Kladu si otázku, kam až jsme schopni klesnout…

Připravované přednášky a besedy do konce roku 2013

1.10. MK Varnsdorf – Na nevěru se neumírá – pro veřejnost
2.10. MK Varnsdorf K. H. Mácha, B. Němcová – dvě přednášky pro školy
4.10. MK Libáň, MK Sobotka – 2 besedy pro školy
11.10. Verše bez hranic, Praha – pro veřejnost
24. 10. MK Turnov – Božena Němcová a sestry Rottovy – pro školy
31. 10. MěÚ Holubice – K. H. Mácha – pro veřejnost
4. 11. MK Chotěboř – Partnerské vztahy v 19. století – pro veřejnost
12. 11. Mahenova knihovna v Brně – pobočka Žabovřesky – Utajené životy slavných Čechů – pro veřejnost
23. 11. Městské muzeum Velvary – Salón slečny Kateřiny – pro veřejnost
12. 12. Husova knihovna v Modřanech – Božena Němcová a sestry Rottovy – pro veřejnost

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail