Malí novináři přibírají do svých řad nové členy

Baví tě vymýšlet různé příběhy, či příhody? Maluješ rád komiksy, nebo je fotíš? Jsi počítačový mág, kterého zajímá grafika, nebo novinařina? Chceš si vyzkoušet práci rozhlasového moderátora? Jezdíš rád na exkurze a poznáváš rád nové věci? Pokud sis na některou z těchto otázek odpověděl ano a je ti mezi 11-15 lety, přijď mezi nás do novinářského kroužku v DDM Ostrov Slaný.

Nehledáme jenom talenty ale především ty, kteří rádi tvoří a také se chtějí něco dozvědět. Můžete se tak zapojit do našeho připravovaného časopisu, blogu, či rádia. Záleží jen na vás, co si vyberete. Scházíme se vždy ve středu od 14,30 do 16, 30 v DDM Ostrov Slaný.

V letošním roce nás potkala řada významných změn. Můžeme totiž využívat technického zázemí ICM, kde máme k dispozici počítače, díky čemuž můžeme zrealizovat, jak tvorbu vlastního blogu, tak i internetového rádia.

Na kroužek se lze přihlásit buď přímo osobně v sídle DDM Ostrov Slaný, nebo si na: http://www.ostrov-svc.cz/ stáhnout přihlášku a poslat ji vyplněnou e-mailem.

Kroužek vede spisovatelka a publicistka Martina Bittnerová, která se dlouhodobě věnuje literární tvorbě, mediální výchově a přednáškové činnosti. 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail