Bližší informace k mé nové knížce

Knížka Utajené životy slavných Čechů by skutečně měla vyjít 17. září 2012. Tiskne se v Českém Těšíně, tudíž v Praze možná bude až 18. září a pak půjde do distribuce. Já bych snad v tomto termínu měla získat už pár výtisků.

Nejpozději 20. září na web přidám nové přednášky, obsah knihy a rovněž ukázku z ní. Z určitých důvodů nechci ještě v tuto chvíli prozradit úplně vše, ale přebal a stručné informace naleznete již dnes zde.

Do doby, než se kniha objeví na pultech, doporučuji si přečíst mou první knihu, stále se nachází v prodeji (např. kosmas.cz), protože ta druhá na ni volně navazuje.

V této chvíli mám také hotový rukopis povídkové knížky a hledám pro ni nakladatele, doufám, že se mi podaří někoho v brzké době objevit.

V mém kalendáři, který se nachází vpravo na stránce, začínají přibývat nové akce. Některé jsou určené pro širokou veřejnost. Nejbližší taková se bude konat 13. září od 18 hodin v Městském muzeu Velvary. Ovšem už v pondělí 10. září jsem v Třebíči, nicméně se jedná o přednášku určenou pro užší okruh posluchačů. Momentálně mám kupříkladu v jednání přednášku v knihovně v Bystřici nad Pernštejnem a v jiných místech.

Těším se proto na všechna další setkání se svými čtenáři a také knihovníky, pedagogy a jinými zajímavými lidmi.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmail