Ve spolupráci s knihovnou ve Velvarech připravuji, kromě jiných akcí, besedu na 14.11. od 16,30 h o mé knize Spisovatelky a Erós. Zřejmě to bude jediná beseda u nás v regionu. Ono se ne nadarmo říká, že doma není nikdo prorokem:-). Ostatně i Ivo Fencl, autor rozhovorů se mnou, mi říkal, že doma ve Starém Plzenci žádnou akci ještě nepořádal.
Dnes jsem hostem v Metropolitní televizi
Dnes si mě můžete od 11 hodin do 11,30 naladit v Metropolitní televizi v pořadu „Na vrcholu“. UPDATE: Je k dispozici záznam.